Pazartesi, Ağustos 07, 2006

Bayan Giyim Hususu

Dün elbiselerden bahsederken aklımda bir konu daha vardı ki babetler. Evet yuvarlak uçlu, topuksuz ya da az topuklu -topuklu ayakkabı da yuvarlak burunlu olmalı bence- milyonlarca babet görmek istiyorum etrafta. Ben bayan olsam -ki bu gidişle onu olamasamda o yolda ilerliyorum hayırlısı artık:) - sürekli babet giyerdim yazın belki parmak arası da olur -Vintage' a saygılar- ama onun dışında her daim babet. Özellikle nedense siyah, süet ve süssüz olan bir babet ve bir de kahverengi -ama koyu- deri ve üzerinde ufak da olsa bir kurdelesi ya da çiçeği ya da kelebeği olan bir babet bana uğrunda ölünebilecek kadar güzel gelir:)

Diğer bir giyim hususu da şudur ki (dün aklımda olmayan lakin bugün aklıma gelen) kafalara takılan bantlar. Her kim takarsa taksın ne renk takarsa taksın müthiş bir görünüm, karizma güzellik katıyor takana. Lakin bir de Ilgın Hanım vardır ki o taktı mı işte apayrı bir güzelliğe kavuşur. Hatta bugün onun kafasında görünce aklıma geldi bu konu. Üstelik Ilgın Hanım' ın bantları uğurlu, ne zaman taksa Egecan Bey de geliyor çıkışa :)))

10 yorum:

Hanna dedi ki...

you know.. I dont have a clue what you're saying and I dont even know if you speak English.. But I recognised the writing as Turkish and my best friend has just left to go and live in Turkey forever so I'm feeling upset about that..so I dunno, you're Turkish..She's Turkish.. so I feel a kind of link with you.

Istanbul is gorgeous btw.. I went there a couple of years back and totally fell in love with it.

optio dedi ki...

bir kac tanede babet fotosu olsaydi :) ..sac bantlarida cok tatli oluyo bence...ama en güzel bantlar kirmizi ve siyah olanlar :)..

Emir Bey dedi ki...

hanna : i have some unknown vocabulary in your comment :)) dunno? btw? but maybe i can meet your friend one day in istanbul :) i think i will be in istanbul forever and it is a long time to meet with your friend :) thanks for your visiting my blog :))

optio : yahu babet fotosu bulamadığım gibi ılgın hanım' ın bant taktığı bir fotosunu da bulamadım of of :) neyse artık hayal gücünüze kaldı babetler bantlar :))

Lavender dedi ki...

dunno : don't know
btw: by the way.. sana da bi katkımız olsn.
babet kısa bacaklı ve haliyle kısa boylu kızlarda rezalet duruyo, özellikle kalın bilekli bayanlarda..
saç bantları ysl ve gucci olmazsa takmayan hanım kızlarımız da var onları unutmayalım.... :D

Emir Bey dedi ki...

çok mersi :)

Lavender dedi ki...

aman efendim ;P

Hanife dedi ki...

benim sık sık kullandığım bant oluyo galiba:)ama babetler de benim için ayrıdır.yazın vazgeçilmezleridir:))

Emir Bey dedi ki...

:))

vintage biscuit dedi ki...

bi babet show patlatmanin sirasi geldi blog da :))))

Emir Bey dedi ki...

çok sevinirim gerçekten :)