Cumartesi, Ağustos 12, 2006

Kadıköy

Bugün hastaydım yine üstelik akşam da kaç saat uyuyamadım bir türlü uyanıp uyanıp durdum, bu yüzden annemlerle dışarıya çıkmak istemedim ki evde kalıp dinleneyim. Baya da dinlendim evde sabahtan derken akşamüzerine doğru msn e girmiştim ki Tuhaffiye Hanım' ın da canı sıkılmış, gezesi gelmiş ben de izin aldım annemden baktım o da izin verdi sağolsun, aynı zamanda konuştuğumuz Dilara Hanım' a da dedim ki işin yok sa Kadıköy' e gidiyoruz biz sen de gel, o da beni şaşırtarak olabilir gibi birşeyler dedi:) Sonra 18.00 gibi Rex' in önünde buluşalım diye kararlaştırdıydık, öncesinde biz Dilara Hanım' la buluşup iskelede beraber gittik. Kendisiyle bin yıldır görüşmüyorduk ya da bin yılda bir görüşüyorduk diyelim, özlemişim kendilerini, ardından tam sinemanın önünde asileşiyorduk ki az daha -ordaki insanlar demek beklemekten asi oluyorlar- Tuhaffiye Hanım da geldi. Görüşmeyeli çok olmamıştı ama özleyeli çok olmuştu:) Önce bizi börekçiye götürdü Tuhaffiye Hanım, sonra orda konuştuk Şebnem Ferah konserinden falan, sonra hesabı ödeyecekken garsonlardan biri bana taciz etti "paranı alırım haa" gibi saçma birşeyler diyerek, neyse güldük ettik. Ardından Trip' e gittik. Güzel bir yer orası da lakin neden acaba menülerin üstünde Trip ver 2.0 yazıyor acaba başka bir yerde "Öz Trip" falan mı var. Her neyse cici cici sohbetler ettik, güldük eğlendik falan derken Tuhaffiye Hanım' ın da içeceğini boğazına dizdikten sonra kalktık. Rıhtım' a kadar beraber gittik, önce Tuhaffiye Hanım' la vedalaştık, ardından da sarı dolmuşların orda Dilara Hanım' la.. Sonra ne zamandır bindiğim en hızlı ve en klas şoförlü sarı dolmuşa bindim, azcık teknik öğrendim ve ışık hızıyla eve geldim.

NOT: Profillerinde ufacık ufacık görüp de "ah ulan büyüğü olsa da bir yakından baksak ne menem şeymiş bunlar" diyebileceğiniz fotoğraflarını koydum bahsi geçen bayanların. Fotoğraflar Türkiye' de sadece bende var başka da yok:)

8 yorum:

northwind dedi ki...

bi de sey var yani sende karsiligi varsa ki var gibi duruyor optio'ya katiliyorum ama dedigim gibi sadece kendine kendini ispatlayabilirsen onun adina kanit aramak yerine kendi adina kayda deger bisey var mi ona bi bak :)

Emir Bey dedi ki...

ben biraz yazıda ve yorumlarad değişiklik yaptım kusura bakma senin dediklerin biraz havada kaldı bu durumda :)) yani bir tek ben anladım diyelim :)

Lavender dedi ki...

haha ben de anladım, görmüştüm ilk halini :]
neyse merak ettim bişeyi ama sonra soruciim :]

Emir Bey dedi ki...

aferin o zaman sanaa :)))

vintage biscuit dedi ki...

emir bi gun evde otur yaaa:)

Emir Bey dedi ki...

yahu Allah sizi inandırsın dün az daha oturuyordum evde :)) bir anda Günseli Hanım ben sıkıldım deyince dayanamadım :)) Ama söz bir gün oturacağım ilerde :))

tuhaffiye dedi ki...

oturmıcak işte nıhahahah : ) muaaah özledim. yarın hepimize başarılar. inşallaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah!!! geçemeyenlerin hepsi geçer inşalalllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllalalalalaaaaaalllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah!


-AMEN!

Emir Bey dedi ki...

amin güzelim dua etcem hepimize ben akşamdan :))