Pazar, Ağustos 06, 2006

Uyku

Bu haftasonu farkettim ki bu yaz okulu, sıcaklar falan çok yormuş beni.. Hayat yormuş beni. (Abarttım biraz galiba her neyse) Yattım uyudum 10 saat 11 saat sonra gittik teyzemlere, birazcık kitap okudum, yattım bir daha uyudum 3-4 saat, sonra yemeğe kalktım, sonra bir iki saat daha yattım. Bünyemin dinlenmeye ihtiyacı varmış, onu anladım. Hiç bu kadar uzun süre okula gitmemiştim bu seneden önce.. Hala şu an yatsam sabaha kadar aralıksız uyurum gibime geliyor, ama yatmaycağım o ayrı. İnsan yatınca uyumadan evvel çok hayal kuruyor, hayal kurmak da tehlikeli bir şey günümüzde. İyisi mi gözlerim kapanana kadar kendimi ayakta tutup bir meşguliyet bulup sonra yattığım anda küüüt diye rüyasız bir uykuya dalmak.

6 yorum:

Lavender dedi ki...

ne okuyosun sen o kadar uyutuyo seni :]

Hanife dedi ki...

ben de moralim bozuk olduğu zaman çok fena uyumak istiyorum.Demek sende de var şu yatmadan hayal kurma olayı.Benimkiler hiç gerçek olmaz bi de,o yüzden uzak durmaya çalışıyorum hayallerden genelde:(olmuyo tabi o ayrı...

vintage biscuit dedi ki...

yaz okulu cok boktan bisey
aslinda iyi bisey ama kisin gezip calismamanin cerememsi diyelim
bizim zamanimizda yoktu
cakinca 1 sene daha uzuyodu gidiyordun

tavana bakip , cok pis hayal kurarim

Emir Bey dedi ki...

lavender : yok yahu benim uykum varmış. yoksa dünyanın en iyi kitabını okuyorum tekrar tekrar Yüzüklerin Efendisi

hanife : olmuyor tabi o ayrı :)

vintage : yahu zaten ezikliğini yaşıyorum yaz okulunun bir de sen yüklenme yahu.. ağlayacağım şimdi..

optio dedi ki...

yaz okulu demeyin bana...ay cok özledim yaa..süper olurdu...biz arkadaslarla ( cogu yaz okulunda olmazdi, geriye kalan arkadaslarla yani) her yaz okuldaydik ;)..sicakti , yorucuydu , ama bi o kadar da eglenceliydi... uykuya gelincee...uyumayi cok seviyorum...öyle ki aksam 5 teki sinavi uyuyup kaciricak kadar :) ...rüya görmedigim bir tek günde yoktur ayrica..rüyalar benim ücüncü dünyam..özledigim herkesi muhakkak görüyorum rüyamda..tamam arada kötüleride oluyo...ama uyanip güzel rüyalara yeniden devam etmek te acayip hos..ben seviyorum uyumayi yaa..

Emir Bey dedi ki...

uyumak güzel bence de.. yine de rüya görmekle ilgili tereddütlerim var.