Cuma, Haziran 13, 2008

Kısa Kısa Değerlendirmeler

Altımızdan üçer şeritli iki ana yol üçer şeritli iki yanyol ve iki şeritli bir metrobüs geçen üst geçitten batan gün manzarası, üst geçit deyip geçmeyin, ortamı pek güzel, Orçay Han ile çok eğlendik o üst geçitte Emir Efendi'yi beklerken.
Selen Hanım'ın öğrettiği stres adlı değişik oyunu oynarken ama sonunda öğrenirken, Orçay Han ile Emir Efendi de önümüzde enteresan bir poz vermişler, kendileri de şaşırmışlar muhtemelen, pek güzel kayıtlar eyledik.
Ardından Elif Hanım'ın Saint Joseph'teki resim sergisine gittik, değerli dostlar Egecan Bey, Ezgi Hanım ve İrem Hanım da vardı, Yasemin Hanım'ı gördüm sonra, dünya küçük. Neyse pek enteresan resimler vardı.
Moda'ya gidip çay bahçesinde oturmamak, Rexx'in önünden geçip de Pilavcıoğlu'nda yememek gibidir, ikisini de yapmayı sevmediğim gibi yapanları da sevmem. Moda'ya giderken pilav yememenin tek mazereti Moda'daki simitçinin arasına zeytin ezmesi ve peynir sürdüğü simitleri olabilir.
Okul gayet güzelmiş, Antalya'da Saint vardı da mı gitmedik dedirtecek cinsten, sağolsun İrem Hanım da her yerini gezdirdi, Elif Hanım'da içerde enteresan şeyler gösterdi bize hasılı kelam mesuduz mutluyuz bu günden sonra.

Benim, Orçay Han'ın ve Emir Efendi'nin tek gece aynı yerde kalmasının bir ürünü olan bu eseri dinlememeniz ayıp olur gerçekten, yerel radyoculuk konumuz. Bir dinleyin muhakkak.


4 yorum:

miss marttle dedi ki...

hahah süper olmuş, turgut çok başarılı!

Emir Bey dedi ki...

oh be sonunda biri dinledi =)
sevindik beğenmenize gayet eğlendik hepimiz =)

orçun dedi ki...

bu şarkıyı burdan indirmem de duygulandırdı beni ;p emir tam bi profosyonel , telifiydi şarkısıydı hepsi onda ;p

Emir Bey dedi ki...

ehauhaeu dur daha ben telif hakları bende diye yazıp site aççam =)