Cuma, Temmuz 18, 2008

Yiğit İnsan


Yasemin Hanım koç gibi bir insan maşallah
Pek severim gençliğinden beri,
Görüştüğümüze de pek sevindim bu sebeple olsa gerek,
Ayrıca lokum aldım son hazırlıklar olarak,
Yarın akaşam da gidişat yazısı yazacağım.
Bir de bilenlere sorayım yine
Cep telefonunu nasıl halletmeli de çok pahalı olmamalı her şey?

5 yorum:

Fatih Aksoy dedi ki...

Oralardan Türkiye'yi cep telefonu ile aramanın ucuz bir yöntemi yok. Ucuza konuşmak için uluslararası konuşturan telefon kartlarıyla ankesörlü telefonları kullanabilirsin. Cep telefonu sıkıntı. Türkiye'den aranınca yaklaşık 1 YTL ödüyorsun dakika başı. Senin aramanı dile bile getirmiyorum. Eğer Finlandiya içinde çok yer arayacaksan -gerek sabit telefon, gerek cep telefonu- hemen kendine pre-paid hat al en ucuzundan. Kısaca kapat telefonunu, eskiden cep telefonu mu vardı, şehirlerarası sıra sorma (131) vardı.

Bir de oradaki insanlara hediye olarak bol miktarda küçük nazar boncuğu götür, onlar bayılır sen de centilmen Türk erkeği kıvamında sevilen bir şahıs olarak gönüllerde yer edinirsin.

gizem:) dedi ki...

Fatih arkadaş çok doğru söylüyor, nazar boncukları çok hoşlarına gider... Bence de kafanı dinle, kapat telefonunu... Gerekirse gittiğinde ankesörlü telefonla haber verirsin... Bol bol fotoğraf çek bu arada...

YALNIZLIK OKULU dedi ki...

kendine ve hayata iyi bak güzel kardeşim :((((

Anglachel dedi ki...

aynen pre paid kontörlü hat alın gayet rahat edersiniz gelince +35li numaram var diye izmirlilere hava bile atılır.

serda dedi ki...

ordan bi hat al emir ...seni aradigimda ben burdan bugün , senden de kontür düstü ..yani hat alip burdan numarayi ilan et :) arayan arasin seni :)))))