Salı, Nisan 14, 2009

DayaklıkHayatımı çürüten insanlar listesinde Ilgın Hanım'ı lider ilan ediyorum, iğrenç yazıyorsun bilok dedi -o devrik kurmadı cümleyi, ben daha sanatsal olsun diye devirdim sanırım- üstelik sevdiğim bir fotoğrafıma da alenen iğrenç -burda aleneni sona getirsem daha doğru olabilirdi- demiş, hadi bari bir klip fikri bulsa affedeceğim ama şimdilik affetmedim. Rafet El Roman dinlemesini istiyorum sürekli, affetmem affetmem asla seniii deyü. Ama o e'ler baya ince.

2 yorum:

goksin dedi ki...

hayatınız ölü olmadıgına göre, nafutnigli en çok ekşitiyordur bence. ki son zamanlarda blog'unuza -güncellenen içerik itibariyle- oldukça yabancılaştıgımı da itiraf etmeliyim (her ne kadar seyir defteri hakkında aynı yorumu yapacak bir insan olmasam da). bir de rafet el roman tavsiyeniz hakkında tekrar düşünün bence, onu dinlemeye maruz kalan bir insan dinleteni asla affetmeyebilir. son olarak da, sanatçılıkla gazeteciligin ne ölçüde bagdaşmadıgını örnekleriyle bir kez daha kanıtlayarak beni sevindirdiniz.

Emir Bey dedi ki...

beyim, her daim güzel post yazdığın takdirde değersiz olacağına inanıyorum, senede bir yazacaksın ki değeri bilinsin, tıpkı gmleğin içine giyilen iron maiden tişörtünün v yakadan sadece "n ma" kısmının her daim görünüp, çok nadiren gömlek çıktığı takdirde esas niteliğini kazanması gibi, boşuna yazmadık altın olan her şey parlamaz diye, lütfedip okuduysanız şayet, gazete işine mi girsem deyü düşündüğüm şu günlerde bu son cümlenizle -sanatçı varsaydım kendimi- yukarda bahsi geçen listedeki 2. sırayı size verdim, takılırsınız artık =P