Salı, Ağustos 18, 2009

Nazcangül


S: Biloğuna neden bu adı verdin?

C: Bunun çok has cevabı ilk biloğumda vardı, o biloğun adı da adresi de Gözümün Seyir Defteri idi. Neyse Uzay Yolu gibi bir dizi vardı her bölümün sonunda kaptanın seyir defterine o bölümdeki olayları not düşerlerdi. Bu fikir pek hoşuma gitti bu bir. Ayrıca nasıl hasta ruhlu bir insansam seyir defteri kavramını Uzay Yolu'ndan öğrenmişim. İkinci noktam ise gözüm çok sık seğirirdi eskiden, şimdi senede bir iki, hani ordaki y/ğ ile ufak bir oyun yapayım istedim. Göz seğirmesi misafire falan alamettir hem. Böyle.

S: Bilok yazarken star tribiyle istediğin olmazsa olmaz dediğin bir şey nedir?

C: Fotoğraf olsa çok güzel olur her yazıya ama olmuyor, ama yakın zamanda her yazıda bir resim bir şarkı işine kesinlikle girecek gibiyim, altyapı çalışmalarım devam ediyor.

S: En son satın aldığın garip şey?

C: Adaptorün tonlarca farklı girişi olan ucuna bir yeni giriş daha yaptırdık, Yazıcıoğlu'nun bir dükkanındaki arkalardaki lehimcide. Neticede kablo kaos cihazını yine de çalıştırmadı ayrıca dükkanda 3 farklı çalışan 3 farklı fiyat söyledi aldığımız parçalar için. En son kasada dükkan sahibi toplam 10 liralık bir hesaba 6 lira dedi, verdik çıktık.

S: Şeker gibi olduğun anlar?

C: Sevdiklerimle olduğum anların çoğu.

S: Arkadaşım artık sormayın şunları dediğin şeyler?

C: Nerdesin.

S: Seks'in sendeki rengi?

C: Ehehe bu soruya çok eğlendim, seks'i cümle içinde çok kullanmayı seviyorum bu aralar ondan olsa gerek.

S: Aynaya bakınca gördüğün?

C: Saçlar mı dökülüyor ne.

S: Kendini okutan bilok dediğin?

C: 029 gibi misal Tekmetokat gibi, bunlar dışında da yazarı tanıdık olan biloklar okutuyor çoğu zaman keza yazarın vurgularını konuşmasını bilince, anlamı katlanıyor biloğun.

S: Bu bilok sahibiyle karşılaşabileceğin yerler?

C: Kadıköy, Moda, Fenerbahçe, Beyoğlu, Cadde, Okul, Ev

5 yorum:

deryik dedi ki...

fenerbahçedeki kuşlar gitmiş kuşlar!! romantika'nın bir odası papağanlı, muhabbet kuşlu duvardan duvara kafes kaplıydı ben küçükken.

Emir Bey dedi ki...

yahu biz yeniyiz efendim buralarda biz gittiğimizde bir iki karga bir kedi uzakta da bir kaç martı vardı

tranquíl dedi ki...

ev.

Emir Bey dedi ki...

dikkatli okurun hali bambaşka =)

tranquíl dedi ki...

ya ukalalık falan algılansın istemem azizim. hoşuma gitti yani, öyle, esprici Nazcan Gül Hanım Kızım'ın ev diyişi. dikkat çekmek istedim ev'e. "ev ne lan" diye bakıp gülelim gülümseyelim diye işte.^^